ЧАЙ S-BOX

Лінійка S-BOX (Small Box) - це пакетований чай CREMON в двокамерних мішечках з целюлози. При відборі більш дрібного листя (fannings), яке використовується для виробництва чаю S-box, застосовуються ті ж критерії, що і для листового чаю: аромат, смак, насиченість чайного настою і м'який смак в поєднанні з гарним кольором заварки.Порівняння товарів (0)
Чай чорний Брекфаст в пакетиках 25 шт х 1.75г

Cremon

Чай чорний Брекфаст в пакетиках 25 шт х 1.75г

135.00 грн.

Сremon Breakfast - традиційний чай на сніданок, купаж з найкращих цейлонских чаїв. Дуже ароматний чай золотого кольору.25 X 1,75 г..

rating
(5)
Чай чорний Ерл Грей  в пакетиках 25 шт х 1.75г

Cremon

Чай чорний Ерл Грей в пакетиках 25 шт х 1.75г

135.00 грн.

Cremon Earl Grey - суміш найкращих сортів цейлонского чаю з ароматом бергамоту, чай в чашці золотистого кольору. 25 X 1,75 г..

rating
(0)
Чай зелений Грин в  пакетиках 25 шт х 1.75г

Cremon

Чай зелений Грин в пакетиках 25 шт х 1.75г

135.00 грн.

Сremon Green  - китайский зелений чай з світло-зеленим кольом в чашці.Упаковка: 25 X 1,75 г..

rating
(0)
Чай зелений  Жасмин в пакетиках 25 шт х 1.75г

Cremon

Чай зелений Жасмин в пакетиках 25 шт х 1.75г

135.00 грн.

Сremon Jasmin - зелений чай с квітами жасмину, колір в чашці світло-зелений. 25 X 1,75 г..

rating
(5)
Чай асорті  Емеральд в пакетиках 25 шт х 1.75г

Cremon

Чай асорті Емеральд в пакетиках 25 шт х 1.75г

135.00 грн.

Cremon Emerald - cуміш зеленого чаю з ароматом цитрусових в чашці світло-зелений колір. 25 X 1,75 г..

rating
(0)
Чай трав`яний М`ята в пакетиках 25 шт х 1.5г

Cremon

Чай трав`яний М`ята в пакетиках 25 шт х 1.5г

135.00 грн.

Cremon Mint - Подрібнена м`ята з ментоловим освіжаючим смаком і яскравим ароматом.25 X 1,50 г..

rating
(0)
Чай трав`яний Ромашка в пакетиках 25 шт х 1.5г

Cremon

Чай трав`яний Ромашка в пакетиках 25 шт х 1.5г

135.00 грн.

Сremon Chamomile - Подрібнені суцвіття ромашки дають напою свіжий смак. 25 X 1,50 г..

rating
(0)
Чай трав`яний  Велнес в пакетиках 25 шт х 1.5г

Cremon

Чай трав`яний Велнес в пакетиках 25 шт х 1.5г

135.00 грн.

Сremon Wellness - Трав'яний чай, що має насичений медово-квітковий аромат, свіжий смак і золотистий колір. Це суміш ромашки, лимонника, шипшини, пелюсток волошки і сафлору, а також листя ожини. Чай Wellness має ряд корисних властивостей: він відновлює сили, знімає стрес, пок..

rating
(0)
Чай фруктовий Екзотичні фрукти в пакетиках 25 шт х 2.0г

Cremon

Чай фруктовий Екзотичні фрукти в пакетиках 25 шт х 2.0г

135.00 грн.

Сremon Exotic Fruit - Суміш фруктового і квіткового чаю з ароматом екзотичних фруктів.25 X 2,00 г..

rating
(0)
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Міфи та легенди про пакетований чай.

Ми дуже часто чуємо: "Якщо Я п'ю чай - то тільки не в пакетику! В пакетику одне сміття! В пакетику використовують найнеякіснішу сировину! Чайні пакетики просочують хімією, щоб чай не випав з нього! В чай додають барвники - тому настій має такий яскравий колір!".... Нам би хотілося розвіяти ці міфи про чайні пакетики.


Так, згодні, що далеко не всі виробники переймаються вмістом пакетика більше, ніж про маркетингові фішки, рекламу та пакування чаю...і на жаль, більшість покупців ця ситуація влаштовує. Бо люди настільки звикли пити неякісний чай, який продається у будь-якому маркеті, маючи віддалене уявлення про смак якісного чаю, купують його не задумуючись.


За даними досліджень, користувачі часто думають, що знаком якості достойного чаю є його ціна або продаж його у якомусь відомому чайному магазині. Тут потрібно чітко розуміти, що фірми, які дорожать своєю репутацією не будуть в пакетики фасувати не якісну сировину. В Шрі-Ланці, наприклад, робітники плантацій п'ють чай лише з тих плантацій на яких самі працюють, оскільки знають весь процес вирощування, обробки і пакування. Загалом, сьогодні пакетований чай у перевірених виробників сміття зустріти не вдасться! Тому просто потрібно знати фірми, які виготовляють дійсно якісний та смачний чай. Ми Вам в цьому зможемо допомогти! Пропонуємо експеримент: візьміть будь-який пакетик чаю Cremon S-Box https://cremon.com.ua/s-box та висипіть вміст на блюдце - Ви побачите лише листочки, шматочки справжніх фруктів, квітів і трав. Ніякого пилу!


Ще один міф, що в пакетик кладуть найнеякіснішу сировину, тому чай в ньому такий мілкий...В пакетику дійсно використовують подрібнені чайні листочки, лише для того, щоб чай швидше заварювався. Бо чим більший лист - тим довше заварюється чай. Весь сенс пакетованого чаю в тому, що чай потрібно випити швидко, або немає можливості чи не зручно заварювати крупнолистовий чай, наприклад, на роботі. Формат ToGo, який у нас представлений лінійкою S-box налічує 9 видів, що задовольнити будь-які смаки та вподобання. Починаючи класичними й звичними, як, наприклад, Англійський сніданок https://cremon.com.ua/s-box/breakfast-sbox, закінчуючи трав'яними настоями та фруктовим пуншем.


Існує міф, що пакетики обробляють спеціальною хімією! Але, запевняємо - ні один нормальний виробник на Цейлоні, в Україні або Індії цим займатися не буде: по перше - це додаткові витрати, а по друге - всі виробники в тренді й за екологічність продукту, яка тут хімія...Якщо Ви бачите масляний осад на чашці, то це - скоріш за все, оброблювали чимось саму сировину, ще на плантації, тому, як ми казали раніше - потрібно обирати тільки сертифікованого виробника, який не ризикне репутацією.


Яскравий колір в пакетованому чаї, через барвники! Це ще один поширений міф. Яскравим колір стає через те, що лист подрібнений швидше заварився й, отже віддав напою насичений колір. А те що чай іноді фарбує посуд, то це більше залежить від якості води, плюс у склад чаю входить тонін і кахетін, які надають чаю смак і міцність, в результаті реакції цих речовин з'являється тонка плівка на поверхні чаю - ці речовини не шкодять здоров'ю людини!


Надіємося, Ви тепер зрозуміли, що все сходиться до того, що просто потрібно знати чай якого виробника потрібно купувати, щоб не потрапити на неякісний товар. Ми рекомендуємо купувати пакетований чай у професійних магазинах чаю, як наш:) https://cremon.com.ua/, де Вам зможуть порадити й підказати які варіанти чаю Вам сподобаються найбільше виходячи з індивідуальних вподобань. І чай не обов'язково має коштувати дорого, щоб підходити по всім вимогам якості та смаку.


Пробуйте, експериментуйте і знаходьте чай, який Вам обов'язково сподобається!А Cremon - в цій приємній і відповідальній справі з насолодою допоможе.