ПУЕРИ


Порівняння товарів (0)
Шен Пуер - Водяний дракон

Cremon

Шен Пуер - Водяний дракон

1340.00 грн.

Пресований Шен Пуер.Аромат: сіно, сухофрукти, липа, легка димність.Рік виробництва: 2021Провінція: Юньнань357 г..

rating
(0)
Шен Пуер - Гірські дерева

Cremon

Шен Пуер - Гірські дерева

835.00 грн.

Аромат: димно-тютюнові ноти.Настій: щільний, міцний, зелений та прозорий.Рік виробництва: 2020.Провінція: Юньнань.357 г..

rating
(0)
Шен Пуер - Глибоке море

Cremon

Шен Пуер - Глибоке море

530.00 грн.

Пресований Шен Пуер.Рік виробництва: 2020Провінція: Юньнань357 г..

rating
(0)
Шен Пуер - Гніздо Лелеки

Cremon

Шен Пуер - Гніздо Лелеки

435.00 грн.

Аромат: сушені яблука і груша, легка димність, свіжоскошена трава.Настій: щільний, міцний, з легкою приємною гіркуватістю.Спресований в гніздо вагою в 100 грамів.Рік виробництва: 2021.Провінція: Юньнань.100 г..

rating
(0)
Шен Пуер - Золотий Воїн

Cremon

Шен Пуер - Золотий Воїн

480.00 грн.

Чай має зухвалий, самобутній смак і досить яскравий, багатогранний аромат.У завареному чаї розкриваються ноти чорносливу, медові відтінки, деревна кора і димні відтінки.Хороший бюджетний млинець!Прекрасний чай для ранкового пробудження! Прояснює свідомість, втамовує сонливість, підтримуючи баланс пр..

rating
(0)
Шен Пуер - Срібна Зірка

Cremon

Шен Пуер - Срібна Зірка

190.00 грн.

Спресоване велике листя з великою кількістю сріблястих тіпсів.Колір настою: зелений з легким жовтим відтінком.Аромат: сіно, сухофрукти і польові квіти.Смак: насичений, щільний, трав’янистий з легкою гіркуватістю в посмаку.Рік виробництва: 2015.Провінція: Юньнань.100 г..

rating
(0)
Шу Пуер - Річка Любові

Cremon

Шу Пуер - Річка Любові

530.00 грн.

Пресований шу пуер в млинці.Рік виробництва: 2020Провінція: Юньнань357 г..

rating
(0)
Шу Пуер - Цегла 7562

Cremon

Шу Пуер - Цегла 7562

390.00 грн.

Шу Пуер в бамбуку за рецептом 7562 виготовлений на одній з провідних чайних фабрик - Менгхай.Витриманий Шу пуер 7562 загорнутий в лист бамбука, що прекрасно підкреслює його традиційний стиль.Для приготування цього Шу за основу взято купаж з ніжними флешами і молодим листям чаю.Колір настою: темно-бо..

rating
(0)
Шу Пуер - Ча Шу Ван

Cremon

Шу Пуер - Ча Шу Ван

450.00 грн.

В млинці добрий зміст бруньок в купажі з маленькими і середніми листочками.Заварений Шу Пуер має оксамитовий, м'який смак, з приємною легкою терпкістю в післясмаку.Основний профіль завареного чаю горіховий ,хвойний з нотками чорносливу і чорного шоколаду.Шу пуер бадьорить, дає тонізуючий ефект ,знім..

rating
(0)
Шу Пуер - Червона Панда

Cremon

Шу Пуер - Червона Панда

190.00 грн.

Шу пуер спресований в гніздо вагою 100 грам.Аромат: сирий, землистий, сухе листя і волога кора.У настої має насичений темно-бурштиновий колір.У смаку кислинка і легкий вершковий посмак.Рік виробництва: 2021.Провінція: Юньнань.100 г..

rating
(0)
Шен Пуер - Бінг Ча Зелений

Cremon

Шен Пуер - Бінг Ча Зелений

890.00 грн.

Пуер у формі млинця.Виготовленний за технологією Шен з великим вмістом молодих зелених бруньок і листя, який роблять його загальний тон зеленим.Колір настою: зелений з легким жовтим відтінком.Має мякий, освіжаючий смак.Рік виробництва: 2015.Провінція: Юньнань.357 г..

rating
(0)
Шен Пуер - Бінг Ча Чорний

Cremon

Шен Пуер - Бінг Ча Чорний

390.00 грн.

Один з найпопулярніших пуерів, в якому поеднується і смак, і гарантія якості.Колір настою: темний, прозорий. Аромат: притаманно земельний.Смак:  трав’янистий з легкою гіркуватістю в посмаку.Рік виробництва: 2015.Провінція: Юньнань.100 г..

rating
(0)
Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Що таке чай Пуер (Puerh)

Чай Пуер відрізняється від інших чаїв своїм унікальним виробничим процесом. Він є витриманим (ферментованим) чаєм, що має насичений смаковий профіль і складну гамму неймовірних ароматів.

Пуер є традиційним чаєм Китаю, але на сьогоднішній день він настільки популярний, завдяки своїм корисним властивостям і унікальному смаку, що його можна зустріти будь-де: від Азії до західного світу.  Прочитайте далі, щоб дізнатись більше про чай Cremon Пуер і про те, як він долає свій чарівний шлях з листа до Вашої чашки. Хочете спробувати чай пуер сьогодні? У нас можна купити чай Пуер на будь-який смак. 


Основи чаю Пуер

Чай Пуер виготовляється з листя рослини Camellia sinensis.  Листя чаю збирають з ранньої весни до кінця літа. Чайні дерева регулярно обрізають, щоб стимулювати ріст нових пагонів. Після збирання чайних листків їх транспортують на виробництво, як правило, на чайну плантацію. Листя в’януть, щоб зменшити вміст вологи.

Існує два типи пуеру - ШЕН (сирий) і ШУ (стиглий), які піддаються різним методам виробництва. Шен пуер проходить природний процес бродіння, тоді як шу пуер штучно піддається ферментації. Шен пуер може витримуватися більше 50 років! 

Сире листя пуеру обпалюють у великому воку або металевому кошику, щоб зменшити ферменти, що викликають окислення. Потім листя ретельно згортають і формують вручну. На цьому етапі листя окислюються природним шляхом у заздалегідь визначений проміжок часу, керуючись досвідом чайного майстра.

Шу Пуер проходить штучний процес старіння, що прискорює час окислення. Результат - смак, схожий на пуери, які старіють роками, без довгого очікування. Стиглі листки пуеру в’януть, а потім розміщують у великі купи, зверху накривши мокрими полотняними ряднами, що сприяє утворенню мікробних бактерій. Ці мікроби починають процес окислення і виділяють тепло. Як тільки листя досягають певної температури, купи змішуються навколо, щоб розподілити тепло і корисні бактерії.

Після досягнення бажаного рівня мікробної ферментації, листя переносять в окреме приміщення для повного висихання. Потім листя упаковують у чайну упаковку, чайну цеглу, пакетики для чаю або чайні коржі.


Смак чаю Пуер

Шен Пуер може похвалитися незрівняним земляним та  димнотравяним смаком. Якісний пуер на смак буде м’яко солодким із приемним післясмаком свіже скошеної трави. Чим довше Шен Пуер старіє природним чином, тим смак стає більш насиченим і витонченим. Як і вино, цей чай з віком стає кращим.

Шу Пуер також має землистий і деревний аромат. Оскільки процес окислення відбувається швидше, він має тенденцію бути більш гладким і має більш насичений смак.


Основні виробники чаю Пуер

Чай Пуер виробляється в основному в Китаї. Найкращі чаї походять з провінції Юнань, де майстри чаю вдосконалювали своє мистецтво протягом століть. Інші популярні регіони китайського пуру включають Хунань, Цзингу Дай та Гуандун. Чай також виробляється меншою мірою в Лаосі, Бірмі, Тайвані, В'єтнамі та Гонконгу. Вважається, що найкращі пуери та найякісніші чаї походять із Шести Великих Чайних гір, до яких належать Іу, Ібанг, Маньчжуан, Мангжі, Геденг та Юле.


Користь для здоров’я чаю Пуер

1. Втрата ваги. Чай Пуер допоможе схудненню, прискорюючи швидкість метаболізму.  Це тому, що цей чай від природи не містить калорій. Вживання Пуеру стимулює хімічні реакції, які дають сигнал організму розщеплювати жири, а не глюкозу.

2. Здорове серце. Чай Пуер може допомогти зменшити ризик серцево-судинних захворювань у певних людей та при вживанні протягом тривалого періоду часу. Спостерігається  значне зниження рівня артеріального тиску у любителів Пуерів. Також відомо, що чай сприяє зниженню холестерину завдяки наявності в чаї поліфенолів та ловастатину. 

3. Підвищення енергії. Пуер містить помірну кількість кофеїну, який може допомогти підвищити пильність і поліпшити фокус. Чай також містить амінокислоту, відому як L-теанін, яка пригнічує всмоктування кофеїну. Це призводить до більш повільного енергетичного підйому, який є більш тривалим, ніж традиційна кава. Якщо Ви шукаєте найкращий приплив енергії від пуеру,обирайте Шен Пуер https://cremon.com.ua/PUERH?product_id=205.

4. Світла голова. Чай пуер також може допомогти захистити мозок, зменшуючи тривожність. Цей чай містить ГАМК, також відома як гамма-аміномасляна кислота, яка виробляє природні протитревожні ефекти.


Спосіб заварювання Пуеру

Заварюємо чай в скляному або фарфоровому чайнику (глиняний не підійде, інакше потім будь-який чай з нього буде нагадувати пуер). Якщо хочете домогтися очищаючого ефекту, пити цей чай потрібно без цукру. Від млинцю пуеру ножем відокремте шматочок розміром в 2-3 см, помістіть його в холодну воду, потім злийте її і заваріть чай. Вода повинна бути м'якою, з температурою 90-95 С. Хороший пуер можна заварювати неодноразово. Для першої заварки буде потрібно від 10 до 30 секунд, наступні дві-три заварки дають насичений настій за дуже короткий час.


Купуйте і пийте чай Пуер! 

Відкрийте для себе вікову досконалість ПУЕРУ! Доставимо Ваш чай Пуер по Україні Новою поштою або іншим зручним способом.